Psikoremi Kimdir ?

Psikorem kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. İnsan dünyasında üst üste gelerek biriken birçok duygunun bilimsel çözümleri ile ruh sağlığını korumak amacıyla kurulmuştur. Psikologlarımız bebeklikten yaşlılığa kişilerin bireysel olarak ya da grup olarak yaşadıkları sorunları çözebilmek için kurulmuştur. Her zaman kendini geliştirmeyi ve sürekli eğitimlerle daha profesyonel olarak hastalarımıza daha iyi hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Merkezimizde yürütülen hizmetler çocuk-ergen -yaşlı terapisi, çift terapisi, cinsel terapi, aile danışmanlığı, kurumsal danışmanlık gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Terapilerimiz alanlarında birbirinden başarılı psikologlarımızla tarafından yapılmaktadır. Psikolog ve hasta gizliliği temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. İşinde profesyonel psikologlarımızla her hastaya objektif bir şekilde yaklaşarak insan haklarına saygı duyarak ve ayrımcılık yapmadan hizmet vermektedir. İnsan sağlığı yalnızca beden sağlığıyla değil aynı zamanda ruhun sağlıklı olmasıyla birlikte gerçek sağlık kavramına ulaşılabilir.

Randevu Talebi

Formu Doldurarak ücretsiz bir şekilde ön görüşme
talebi oluşturabilirsiniz !

Kişisel bilgileriniz sizinle iletişime geçmek amacıyla tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Ekibimiz

Uzman ekibimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Bizi Sosyal Medyadan
Takip Edin !

Yenilikleri ve paylaşımlarımızı görmek için bizi takip edin !

Hemen Takip Et