Çift Terapisinde Ne Yapıyoruz ?

İnsan yaşamı boyunca kendini anlayan, birlikte zaman geçirmekten keyif alacağı ikili ilişki yaşamak ister. Bu ilişkilerde hayatımız boyunca emek vermemiz ve üzerinde çalışmamız gereken beraberliklerdir. Başlayan ilişkiler her zaman heyecanla ve büyük sevgiyle başlar ve güzel bir şekilde devam eder ancak belirli bir zaman sonra yılların getirdiği beraberlik bir zaman sonra rutin ve monotonlaşan bir birlikteliğe dönüşebilir. Zamanla iki kişi arasındaki ilişkideki paylaşım giderek azalabilir. Sonuç olarak birlikteliklerinde paylaşacakları şeylerin giderek yok olması ilişkilerin ev arkadaşlığı ya da sıradan bir arkadaşlığa dönüşmesini sağlar.

Sağlıklı olmayan ilişkilerde birçok sorun ortaya çıkabilir. İlişkilerde ortaya çıkan kıskançlıklar, öfke kontrolünün sağlanamaması boşanma, ayrılık, iletişim bozukluğu gibi nedenlere yol açabilir bu durumlarda profesyonel bir yardım alarak ilişkinizi kurtarabilirsiniz.

Çift Terapisi

Randevu Talebi

Formu Doldurarak ücretsiz bir şekilde ön görüşme
talebi oluşturabilirsiniz !

Kişisel bilgileriniz sizinle iletişime geçmek amacıyla tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Ekibimiz

Uzman ekibimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Bizi Sosyal Medyadan
Takip Edin !

Yenilikleri ve paylaşımlarımızı görmek için bizi takip edin !

Hemen Takip Et